Razem mamy ponad 40 lat doświadczenia

PRASKA w samym sercu Saskiej Kępy to miejsce, gdzie prawo spotyka się z potrzebami klienta, gdzie każdy poczuje się zaopiekowan_, a zagadnienie z jakim się zgłosi trafi do specjalisty najwyższej klasy. To tu, na Pradze Południe, nasz zespół zajmie się w sposób profesjonalny rozwiązaniem problemów naszych klientów – tych, którzy są z nami od dawna i tych, którzy dopiero  do nas trafią.

Dlaczego PRASKA? Bo właśnie Praga Południe jest naszym miejscem na mapie Warszawy. 

To miejsce, w którym Ola się wychowała, a Anita je wybrała (nie tylko do pracy, ale i do życia). Praga jest dla nas naszym centrum, choć pracujemy w całym mieście – ba, nawet na terenie całego kraju. Szczególnie teraz w dobie zdalnych rozpraw i porad online. 

Bez zadęcia, ze szczerym i swobodnym podejściem potrafimy zmierzyć się z każdym problemem i wspólnie szukać rozwiązań. Pomożemy Ci prowadząc sprawę, udzielając porady wspierając na mediacjach czy negocjacjach. 

 

Aleksandra & Anita

Misja

Misją naszej marki jest utrwalenie przekonania, że adwokat może być przydatny w życiu, a kontakt z nim nie jest ani fanaberią ani przykrością. Naszym celem jest zagwarantowanie klientowi poczucia, że oddając nam sprawę do prowadzenia będzie w 100% zaopiekowany. To my pilnujemy terminów, przygotowujemy rozprawy, ustalamy strategię.

wizja

Zadaniem adwokata jest opiekować się potrzebami klienta. To czasami oznacza komunikowanie, że klient się może mylić. A czasami przyznanie się do błędu i rewizję procesowej strategii. Nie toczymy sporów dla sportu - jeśli prowadzenie postępowanie nie jest dobre dla klienta, robimy wszystko by sądu uniknąć.

wartości