bieżące doradztwo

Chcesz przeanalizować problem prawny związany z prowadzoną działalności? Musisz sporządzić umowę i nie wiesz od czego zacząć? A może kontrahent nie płaci w terminie faktur? Dobrze trafiłeś - w każdej z tych spraw możemy Ci pomóc.

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu prawa cywilnego, karnoskarbowego i administracyjnego. W zakresie prawa podatkowego współpracujemy z najlepszymi doradcami. Jesteśmy do dyspozycji, zawsze gdy jest potrzeba.

Już od 320 zł/h (+ VAT)

obsługa prawna

Dla naszych klientów mamy w ofercie atrakcyjne pakiety obsługi. Potrzebujesz pomocy stale i chcesz mieć poczucie, że masz swojego prawnika, do którego zawsze możesz się zwrócić o pomoc? Potrzebny Ci pakiet godzin do wykorzystania w elastycznym okresie rozliczeniowym.

W ramach pakietu świadczymy usługi doradcze i windykacyjne, a także uczestniczymy w negocjacjach czy spotkaniach. Wszystko po to, aby uczynić Twój biznes takim, jakiego potrzebujesz przy zachowaniu prawnego bezpieczeństwa.

Już od 250 zł/h (+VAT)

konsultacje

Problem zaczyna być widoczny, ale jeszcze trudno go nazwać? Potrzebujesz omówić zagadnienie, które wywołuje ból głowy? W miłej atmosferze powierz nam swoje zmartwienia, a my dopasujemy rozwiązanie do Ciebie. Możemy spotkać się online lub w naszym biurze na Saskiej Kępie. W pilnych sprawach udzielamy porad telefonicznie i mailowo. Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc.

Konsultacja 40 min - 350 zł

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

To bardzo proste – nie bierzemy spraw, na których się nie znamy. Dlatego przed umówieniem konsultacji zawsze pytamy o jej przedmiot – a jeśli okazuje się, że nasza działalność nie obejmuje danego zagadnienia – szukamy dla klienta profesjonalnego wsparcia. 

Świadczymy usługi w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, rejestracji znaków towarowych, prawa pracy, prawa nieruchomości oraz karnego i karnoskarbowego. 

Niestety nie możemy tego obiecać. Wykonujemy naszą pracę z najwyższą starannością, a w przypadku ew. błędów dysponujemy polisą od odpowiedzialności cywilnej. Mimo jednak największych chęci i całego serca włożonego w sprawę, może się okazać, że sąd oceni nasze stanowisko jako niezasadne. Obiecywanie wygranej jest ponadto niezgodne z zasadami etyki zawodowej. 

Możemy Ci za to obiecać, że jeśli Twoja sprawa już na pierwszy rzut oka nie daje szans na wygraną – na pewno Ci o tym powiemy. 

Nie. Pobieranie wynagrodzenia w formule success fee jako jedyna forma rozliczenia jest niezgodne z zasadami wykonywania zawodu adwokata. 

W niektórych sprawach proponujemy wynagrodzenie mieszane – w oparciu o success fee oraz stawkę bazową. Zazwyczaj jednak rozliczamy się z góry. 

Oczywiście zapraszamy – nasze biuro jest otwarta codziennie w dni robocze od 8:30 do 16:30. Jeśli chcesz zostawić dokumety albo o coś zapytać. Jednak jeśli potrzebujesz konsultacji lub chcesz spotkać się z jednym z naszych prawników – koniecznie się z nami wcześniej umów. Nasza praca to też spotkania na mieście, wyjścia do sądu oraz wyjazdy. Nie zawsze jesteśmy w biurze. 

W przypadku spraw sądowych płatność zwykle przyjmujemy w ratach lub z góry – gotówką lub przelewem po podpisaniu umowy.

W przypadku rozliczeń godzinowych rozliczenia następują na koniec miesiąca lub po wykonaniu zlecenia – zwykle przelewem.

W  kancelarii dostępny jest także terminal płatniczy. Przyjmujemy też płatności blikiem.